پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  غزل ترين خداحافظي
هر شب از کوچه‌ها گذر مي‌کرد، شاعري که يک کبوتر داشت/ شاعري که پالتو مي‌پوشيد، شاعري که واژه در سر داشت/ عادتش در سکوتِ نيمه‌ي شب، رفتن و غزل سرودن بود/ شاعر غريب قصه‌ي ما، امشب از درد، حال ديگر داشت/ امشب از لوت هم کوير ترم، سيلِ واژه‌ها! مرا ببريد/ اين منم! همان که يک روزي، دامني ز واژه‌ها، تر داشت.
  بخشنامه آموزش و پرورش و سند 2030
روحاني بخوبي از امضاء خود بر پاي سند 2030 مطلع بوده و مي دانست که اولين و آخرين خيانت او به نظام اسلامي و ملت ايران نخواهد بود! پس از اجراء محرمانه سند 2030 و حذف دروسي که در راستاي دفاع مقدس بود، اين بار نوبت بخشنامه ننگين آموزش و پرورش، مبني بر ممنوعيت ملاقات دانش آموزان با جانبازان، فرا رسيده است!
  تقسيم بندي جديد مردم
قبلاً مردم را به دسته هايي مانند «خودي و غيرخودي»، «بابصيرت و بي بصيرت»، «انقلابي و غيرانقلابي» و... تقسيم کرده بوديم و چقدر هم تقسيم بندي هاي خوب و سرگرم کننده اي بود البته درپي فتنه ي اخير، پيشنهاد مي شود اين بار مردم را به دو گروه «مردم صبح 9 دي» و «مردم عصر 9 دي» تقسيم کنيم.
  پاورچين
گفته‌ام هر چقدر اعتماد مرا بيشتر كسب كنيد آزادتر خواهيد شد و من هم آزادتر از تربيت شما اين يك معامله بُردبُرد است من دوست دارم زودتر قوي شويد بر نفس خود غلبه كنيد تا من ناگزير نباشم بر نفس شما غلبه كنم كاري كه تا قبل از بلوغتان وظيفه‌اش را دارم!
  ترس و لرز بر حسن روحاني مستولي شد!
با توضيحات فوق، به شروط چهارگانه ترامپ نگاهي مي اندازيم، تا به سختي راهي که حسنا روحاني با بي تدبيري و نفاق، در برابر ملت ايران قرار داده، پي ببريم. ترامپ در باره شروط چهارگانه خود مي گويد: «هر طرح قانوني که من درباره برجام امضا مي‌کنم بايستي شامل چهار مولفه باشد
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003